از 
کجا برای رشد و انتشار اردک آغاز کنیم؟ اردک ها به رخ انبوه و در تعداد بالا تکثیر می شوند اگر شما یک رویش دهنده مبتدی می‌باشید و هیچ شناختی نسبت به اردک ندارید بهتر هست آغاز با تعداد یه خرده استارت به رشد فرمایید و به مرور نیز تعداد آن‌ها با تولیدمثل و تخم گذاری ارتقاء پیدا می کند و نیز شما به تجارب بالا می رسید . 

به سه منش می توانید استارت فعالیت خویش را بزنید . 

-تهیه 
تخم اردک و گذاشتن آن‌ها در دستگاه جوجه کشی 
-تهیه جوجه های یک روزه و پرورش آنها به سن پرواری که آن‌گاه ۵۵ الی ۶۰ روز می توانید از گوشت آن ها استفاده یا بفروشید . 

-پرورش اردک های مولد که ۵ الی ۶ ماه بعد از آن از تغذیه و محافظت به سن تولید مانند و تخم گذاری می رسند . امکانات 
مسئله نیاز رشد اردک برای شروع پرورش اردک می توانید با هر سرمایه و امکاناتی آغاز فرمائید و عذر ها را کنار بگذارید و سخت نگیرید برای این فعالیت به امکانات ذیل نیاز دارید . 

-تهیه 
اردک سالم 
-زمین و مساحتی که برای پرورش آماده کرده اید که به تعداد اردک ها هم بستگی داراست گزیده از زمین را مسقف گزینش فرمائید و بر مبنا موقعیت آب و هوایی منطقه می توانید از کولر و هیتر و فن هم به کار گیری نمائید . 

-بستر اردک ها نباید مرطوب باسد و ترجیحا کم آب و کاملا ضدعفونی و بهداشتی باشد . 

-تهیه دانه که غذای اردک ها شبیه مرغ خانگی میباشد حتی گهگاه اضافات غذای شما را هم می خورند و غذای دارای اهمیت آن ها ارد ذرت و دانه گندم می باشد . 

-به میزان کافی آب برای آشامیدن در دسترس شان قرار دهید . 

-میتوانید از قفس و فنس نیز جهت حفظ آنها به کارگیری کنید . 

-و درصورتی که دسترسی به استخر یا آب و حوضچه دارید می توانید برای آن ها تدارک مشاهده کنید که روزی یکسری ساعت در آب به شنا درگیر باشند و این قضیه آن قدر اساسی نمی‌باشد زیرا رویش دهندگان صنعتی با نگهداری آنان در قفس و فنس آن‌ها را به تراز ساخت می رسانند . 

نکته: رشد اردک محدودیتی زمانی ندارد و در هر هنگامی از سال می توانید آغاز به این عمل فرمایید و این طریق تامل را که اردک بایستی صرفا در بخشها شمالی و با آب پرورش پیدا نماید را کنار بگذارید چون رویش اردک حتی در سرزمین عراق هم انجام می شود . به چه شکل 
از فروش اردک صاحب درآمد شویم؟ با ۳ راه و روش تحت می توانید آغاز به فروش و کسب درآمد فرمائید و به صورت خلاصه به به عبارتی طریقی که خود شما در روز اول فعالیت اردک و یا تخم را تهیه کردید به عبارتی فعالیت را در نقطه پايان می توانید انجام دهید . 

-فروش اردک ۲۰ روزه که شالی کاران برنج همیشه متقاضی این دسته کالا شما میباشند برای پس از توده آوری شالی خود اردک ها را در زمین قرار می دهند که هم با نوک زدن به زمین برای غذا به شخم زمین کمک کنند و نیز مدفوع انها مبداء خیر و خوبی برای کود زمین می شود . 

-فروش اردک گوشتی که پس از ۵۵ الی ۶۰ روز به نقط ی اوج کیفیت خود می رسند و می توانید با فروش گوشت به فروشگاه و بازار درآمد خیر به دست آورید . 

-فروس اردک های مولد که پس از ۵ الی ۶ ماه به سن عالی تخم گذاری و ساخت نظیر می رسند . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رایان فایل Christine فروشگاه عینک ریبن با تخفیف زمستانه پرسش مهرـ علامه حلی ینگی کند صفحه اصلی استاد حسن امامی جدیدترین لوازم خانه و آشپزخانه Erick Cedar هارمونی کویر