رویش 
طیور گوشتی 
مراحل رو به ارتقاء جمعیت میهن ایجاب می نماید که تولید ها متناسب با نیاز های غذایی بهبود و افزایش یابد ، که در این راستا نقش تولید ها گوشت سفیدبر همگان روشن هست .بدیهی می‌باشد گوشت مرغ به سبب ساز مزیتهای فراوانی که دارد به تیتر منابع تامین پروتئین می تواند در مرزوبوم مطرح و نیاز عمومی را در این مورد مرتفع کند . 

هزینه 
رویش مرغ گوشتی 
انگیزه کلیدی طرح احداث مرغداری استحصال منتخب از محصولات گوشت مرغ استان طی 5 زمان رویش جوجه یکروزه در سال می باشد که جوابگوی قسمتی از سرانه مصرف پروتئین در استان خواهد بود . همینطور این قبیل طرح ها منجر اشتغال یک‌سری از اشخاص و تامین معیشت خانوارهای آنها می باشد و کود تولیدی حاصله هم در خصوص تقویت زمین ها زراعی دارای استعمال می باشد . 

خوشبختانه امروزه در دنیای وب منابع متعددی در قضیه یادگرفتن و ارشاد در رابطه با رویش طیور گوشتی موجود میباشد . 
اما باز هم نیاز دیدیم که یک مرجع بدون نقص ودر دسترس جهت ارشادوراهنمایی عشق و علاقه مندان به رویش مرغ و طیور گوشتی توده آوری کنیم , آرزو ست که قضیه دقت و رضایت شما دوستان عزیز واقع شود . 

کلمه رویش طیور گوشتی به معنی خرید جوجه های یکروزه و محافظت از آن‌ها طبق یک برنامه تغذیه ای و بهداشتی و رسیدن به وزن مطلوب کشتار می باشد . 

هزینه 
پرورش مرغ گوشتی وزن جوجه های یکروزه معمولا حدود 42 گرم است که آنگاه از گذر کرد بازه زمانی رشد که 42 روز می باشد به وزن 2500 گرم می رسند . 

تامین مواد غذایی زمینه نیاز مسئله نیاز مردمان به خصوص در کشورهای دنیا سوم به یک عدد از مهم ترین مساله آن کشورها تبدیل گردیده است . با توجه به ارتقا روز افزون جمعیت عالم و نیز افزایش مرحله بهداشت و کاهش مرگ ومیر و نیاز روز افزون آدمی به مواد غذایی منجر گردیده هست تا بشر به دنبال منابع غذایی دیگر و جدید باشد که یکی از این منابع گوشت طیور می باشد . از مهم‌ترین مسائلی که سبب ساز رویش چشمگیر صنعت رشد طیور گشته است قیمت غذایی بالای گوشت طیور ، اندک بودن افت پس از کشتار ، سالم وبهداشتی بودن گوشت طیور ، امکان هضم وجذب بالا ، سرعت پرورش پر سرعت ، صرفه جویی در مقام و زمین و رجوع و برگشت پرسرعت سرمایه می باشند . 

انگیزه از اجرای این طرح گردش سرمایه در سرزمین ، ارز آوری ، ساخت و استفاده وری ، تامین گزیده از پروتئین حیوانی موضوع نیاز مملکت ، خودکفائی در قضیه ایجاد گوشت سپید و استعمال از نیروهای جوان و متخصص جهت استحصال گوشت مرغ طی 5 دوره رویش جوجه یکروزه می باشد . 

خلاصه 
طرح : با 
دقت به اینکه رشد مرغ گوشتی نسبت به رشد بقیه حیوانات و طیور دارای امتیازات و خصوصیات اختصاصی به فرد می باشد ، لذا فعالیت در این فن دارنده صرفه اقتصادی بوده و به پاره ای از امتیازات به شرح پایین اشاره می گردد : - نسبت ضایعات در گوشت مرغ در مقایسه با سایر دام ها کمتر میباشد ، به طوری که در گوشت گوسفند ضایعات حدود 50 % و در مرغ حدود 25 % است . 
- کوشت مرغ از حیث هضم و جذب بعد از آن از گوشت ماهی خوبتر از بقیه پروتئین ها می‌باشد . 
- پرورش مرغ به سادگی امکان پذیر است و در محیط محدود تعداد متعددی را می بضاعت و توان پرورش داد . 
- سرعت رشد مرغ نسبت به سایر دام ها اکثر میباشد به طوری که یک جوجه به وزن حدود 50 گرم بعد از آن از 6 تا 8 هفته به حدود 40 برابر وزن خود خواهد رسید .
- ضریب تبدیل جیره غذائی به گوشت در مرغ نسبت به بقیه دام ها بالا بوده به طوری که در مرغ های اصلاح شده این ضریب 2 تا 2/2 و در گوساله و گاو در میان 6 تا 9 % متغیر است . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ راه حقیقت Stephanie قصر رمان املاک توقف خرید فروش رهن اجاره Meagan دانستنیهای علمی ❃شعار کافی است! مدرسه‌ای شاداب بسازیم❃ ثبت شرکت Tom