گوشت 

اردک و اشکال نژاد اردک نژادهای حیاتی برای تولید گوشت اردک مسکووی، آیلسبری، پکین و اعصاب و روان . صلیب های مختلف بین این چهار نژاد خالص همینطور مناسب برای گوشت است . ترین اردک تجاری برای گوشت در استرالیا تولید می شود پکین / آیلسبری عبور–صلیب می‌باشد که عمدتا پکین . 


گوشت 

اردک مسکووی اردم مسکووی در برزیل سرچشمه گرفته و در اروپا در حدود 1560 اهلی شد . به همین استدلال هست که در کشورهای اروپایی با اسم های گوناگون شناخته گردیده هست . همینطور جالب میباشد که بدانید، مسکووی یک عضو از خانواده غاز است، از لحاظ جوجه کشی شباهت متعددی به غازها دارا هستند .مسکووی متعدد از نژادهای دیگر تخم گذاری می نماید و بر روی دیگر تخم از نژادهای دیگر و همچنین خود می نشیند . وزن بالغ اردک موسکووی 4 .5 تا 5 .5 کیلوگرم می باشد که بعنوان اردک سنگین وزن شناخته گردیده می باشد .تولید گوشت اردک موسکووی نسبت به دیگر نژادها خوبتر می باشد . 


در‌صورتی‌که در هم اکنون حاضر با اعضای نژاد خود را جفت بزند، آن را بعنوان جفت قبول نمی نماید . که در آن بازه جفتگیری غالب هستند، اما جوجه ها دورگه نابارور می‌باشند و به تیتر واسطه به کار گیری شناخته شده است . 

تولید تخم نطفه دار اردک ضعیف، و تخم های خود را در چنگال؛ است که، آنان ممکن است 20 یا این که تخم و به تخم گذاری و یا این که توقف پیشین از تولید می باشد . 


برهه زمانی جوجه کشی تخم اردک موسکووی 35 روز می باشد و به جوجه تبدیل می شود در حالی که بازه زمانی جوجه کشی تخم نطفه دار از نژادهای دیگر را تنها 28 روز هست . 

گوشت 

اردک موسکووی آن دارای محتوای چربی کمتر نسبت به بقیه اردک می باشد 

ویژگیهای 

فیزیکی اردک موسکووی رمز – در مقایسه با سایر بدن خود، سر نسبتا گران قدر میباشد . آزاد رو به رو مالامال میباشد . زایده قرمز رنگ بر روی صورت و در بالای راز وجود داراست . 

تن – پاره ای قوسی در بالا، گرایش به مستطیل شکل میباشد . راه رفتن نه به آرامی و کند می باشد . در اردک تخمگذار، شکم رغبت به خم شدن هست . 

پاها – مچ پا نارنجی رنگ هست .مچ پا ضخیم و نسبتا بلند میباشد . 

رنگ – رنگ پر و بال اردک موسکووی از ارقام گوناگون (به عنوان مثال، سفید، سیاه و سفید، سیاه و سفید با بال و پر سفید) می باشد، اردک رنگ سفید مطلوب ترین برای ساخت گوشت میباشد . اردک سفید مسکووی ساخت گوشت سفید، ترجیح داده شده می باشد . حدود 90 درصد از دسته رنگ موضوع استعمال برای تولید تجاری می باشد . 

ماشین جوجه کشی

اردک 

آیلسبری منشاء اردک آیلسبری در فرانسه می باشد . البته ادعا می شود اردک اصیل آیلسبری در استرالیا وجود دارد و این که آیلسبری آنچه که معمولا نامیده می شوند در واقع یک پکین هست . هر دو نژاد آیلسبری و پکین بنام اردک انگلیسی نامیده می شود . آن ها زودتر از موسکووی به تیتر اردک سبز” به بازار عرضه گردیده هست . درصورتی که چه در آیلسبری گوشتواری خیر و خوبی ندارد، البته از حیث تخمگذاری خوبتر از موسکووی می باشد تخم اردک آیلسبری به رنگ سفید مایل به سبز است . 


ویژگیهای 

فیزیکی اردک ایلسبری راز – بزرگ، راست و طولانی می‌باشد . این لایحه سپید یا این که گوشت های رنگی می باشد میزان رمز 15-20 سانتی متر بوده و تقریبا صاف در خط با بالای جمجمه است . 

تن – می بایست دوچندان برجسته و بدن طولانی، گسترده و عمیق باشد . دم تنها به مقدار پاره ای خمیده هست . استخوان قفسه سینه بایستی عملا با زمین موازی هست . طریقه خط مش رفتن این نژاد آهسته و آرام در تکان می باشد . 

پاها – پاهای اردک تعادل بدن می‌باشد . کوتاه، کارکشته و واضح نارنجی رنگ . 

رنگ – بال و پر و لبریز سفید خالص و شفاف و براق می باشد .اردک 

موسکووی 

اردک 

پکینی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راز های موفقیت مجله اینترنتی شماها Patrick آچار باکس نگین کویر Chris باغ سپیدار آموزش مهارت های صنعت صبح سپید