قفس بلدرچین یک عدد از وسایل مسئله نیاز برای رویش بلدرچین می باشد . برای پیروز شدن و کسب فیض بیشتر، گزینش و خرید قفس مناسب یک عدد از مهم ترین کارها می باشد . در صورتیکه قصد خرید قفس بلدرچین دارید مطلقا این مطلب را به طور بدون نقص مطالعه نمایید . در پایان مطلب شما قدرتمند خواهید بود تا یک قفس بلدرچین با کیفیت را از یک قفس بی کیفیت تشخیص داده و عامل اختلاف بها قفس ها در بازار را بیابید . 

توری 
های قفس بلدرچین قفس بلدرچین از گروه توری های کفه ، دیواره ها و سقف تشکیل می گردد . یک قفس بلدرچین مرغوب بایستی در تمام این نصیب ها از توری استاندارد تشکیل گردیده باشد . توری های استاندارد از مفتول هایی با پوشش گالوانیزه گرم تشکیل می شوند . به کار گیری از توری های آماده رول کارخانه ای به هیچ تیتر مسئله قبول نبوده و به نوعی اتلاف سرمایه اکانت می شود . 

مفتول های مرغوب به چهره کلاف و از پیشین آبکاری گرم گردیده و سپس وارد کارخانه ساخت قفس می گردد، در کارخانه مفتول ها به چهره میله بوسیله دستگاه سایز شده، و برای بالا بردن استحکام و تولید خاصیت ارتجاعی، کشیده و تابیده می شوند . به کارگیری از مفتول های مسوار این خصوصیت ها را به قفس منتقل نمی نمایند و به کارگیری از آن ها در ساخت قفس بلدرچین سفارش نمی شود . 

فیلم 
قفس بلدرچین مرغوب تولید گردیده بوسیله کمپانی بلدرچین دماوند 
توری 
کفه قفس بلدرچین توری 
کفه قفس بلدرچین توری کفه بایستی از مفتول های ۱ .۵ تا ۳ میل به صورت ترکیبی با فاصله های یک دست به طوری که در طول مدت استفاده پای پرنده از آن عبور نکند ساخته شود . همچنین مسافت کانال ها باید به شکلی باشد که فضولات به راحتی به زیر سقوط نماید . از مهم‌ترین خصوصیت های توری کفه خاصیت ارتجاعی مفتول های آن می باشد به طوری که در هنگام برخورد تخم بلدرچین با کفه و طی مسیر تا خارج قفس مبتلا کنار گذاشتن و شکستگی نشود . شیب کفه قفس بلدرچین از مهمترین نکاتی است که اکثرا قضیه اعتنا قرار نمی گیرد . گاها مشاهده گردیده شیب کفه ها به قدری بسیار است که موجب خستگی پرندگان و تجمع آن ها در قسمت های جلویی قفس می گردد . همچنین این اشکال در طراحی قفس ها موجب جفت گیری ضعیف و گاها بی سود می شود و باروری گله کاهش می یابد . 

با کاهش باروری میزان نطفه دار بودن تخم نیز کاهش می باد . این کاهش یا بی نطفه بودن منجر می شود با قرار دادن تخم ها در دستگاه جوجه کشی میزان هچ دوچندان کمی داشته باشید . مشکلی که بخش اعظم افراد در جوجه کشی بلدرچین دارند همین مسئله می باشد . 

در‌صورتی‌که شما نیز با چنین مشکلاتی روبرو هستید لطفا در بخش ایده ها ثبت فرمایید تا دیگران گرفتار آن مشکل نشوند . 

شیب دوچندان همینطور باعث خروج با سرعت بالای تخم ها شده و درصد تخم های غیر قابل جوجه کشی و مصرف را بالا می برد . 

شیب 
مناسب کفه قفس بلدرچین چه میزان است؟ 
شیب مطلوب ۱۰ تا ۱۲ درصد می باشد . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش کاملا رایگان و کامل زبان کره ای _ korean learn Victoria خدای من مجله درمان زخم رو به بهبودی و بهروزی دنياي گيم خدمات تخصصی برق و کولر اسکانیا (رضوان) IN MEMORY OF TOMORROW